1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieTOYOTA NOWAKOWSKI JELENIA GÓRAToyota Nowakowski Jelenia Góra to kolejny, autoryzowany salon i serwis Toyoty należący do Grupy Toyota Nowakowski, posiadającej trzy salony na Dolnym Śląsku, działającej na lokalnym rynku już od 27 lat! Naszym priorytetem jest dążenie do tego, by każdy salon wchodzący w skład grupy, był w stanie świadczyć usługi na takim samym, wysokim poziomie. Toyota od lat jest kojarzona z innowacyjnymi technologiami oraz niezawodnością.

Szeroka gama usług

Nowoczesny i przestronny salon i serwis oraz doskonale przygotowani specjaliści świadczą usługi w zakresie:

  • - sprzedaży aut nowych,
  • - sprzedaży aut używanych,
  • - serwisu,
  • - napraw blacharsko – lakierniczych.

Świadczymy również usługi jako Stacja Kontroli Pojazdów.

Chociaż wśród naszych zainteresowań zawodowych dominują samochody marki Toyota, nie znaczy to, ze nasze usługi ograniczamy tylko do nich. Wiele z pośród swoich kompleksowych działań świadczymy również w przypadku właścicieli innych marek. Prace serwisowe, naprawy blacharsko – lakiernicze oraz usługi w charakterze Stacji Kontroli Pojazdów, mogą być przeprowadzone w przypadku aut każdej marki. Dążymy do tego, by obsługa klienta stała zawsze na równie wysokim poziomie.

Pojazdy dla osób prywatnych i firm

Niezależnie od tego, czy szukasz Toyoty dla siebie, czy dla swojej firmy, wśród dostępnych, różnorodnych aut, z pewnością znajdziesz takie, które sprosta Twoim potrzebom. Jest to marka od wielu lat jest powszechnie kojarzona z wysoką jakością wykonania, która przekłada się na niezawodność aut. Są to pojazdy produkowane z wykorzystanie innowacyjnych technologii, dzięki czemu zapewniają swoim właścicielom maksimum komfortu i wygody podczas codziennego korzystania.

Samochody nowe i używane

Szeroka gama aut, dostępnych w naszym salonie, mieszczącym się w Jeleniej Górze, z pewnością umożliwi dobranie modelu dostosowanego do konkretnych potrzeb. Można nabyć zarówno pojazdy nowe, jak i używane. Osoby zainteresowane autem używanym, znajdującym się w innym z naszych salonów, prosimy o kontakt. W takiej sytuacji możemy pomóc, transportując auto do naszego salonu w Jeleniej Górze.
TOYOTA NOWAKOWSKI JELENIA GÓRA


ul. Batalionów Chłopskich 1A, Jelenia Góra (Maciejowa)

tel. +48 75 752 16 04

e-mail: jg@toyotanowakowski.pl

Nowy, autoryzowany salon i serwis! Zapraszamy!

www.ToyotaJeleniaGora.plGodziny otwarcia

Dział Handlowy
poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 14:00

Serwis
poniedziałek - piątek:
08:00 - 16:00
sobota:
09:00 - 14:00

Dział Części
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
sobota: 09:00 - 14:00