1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieSAMOCHODY NOWEToyota to coś więcej niż zwykły samochód.
To niezawodność i bezpieczeństwo, których nie spotkasz u innych producentów...


Grupa Toyota Nowakowski zajmuje się sprzedażą aut już od 30 lat. Do Państwa dyspozycji przekazujemy przestronne salony, w których możecie z bliska zobaczyć wszystkie dostępne na rynku modele Toyoty. Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością doradzi w zakupie nowego auta i dobierze specyfikację odpowiednią do Państwa potrzeb i wymagań. Zakup nowego auta w salonach Toyota Nowakowski to przyjemność. Obsłużymy Państwa kompleksowo i pozwolimy cieszyć się Państwu nowym samochodem, bez obaw o  zbędne formalności.


Doradca Handlowy pomógł Ci w wyborze modelu, ale dalej nie jesteś pewien czy to właśnie TEN?
Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, więc wybierz się na jazdę testową w trakcie której nasz doradca pomoże Ci lepiej poznać Twojego faworyta. Chcesz sprawdzić więcej modeli? Proszę! Zakup auta to ważny moment i wyjątkowa chwila, a samochód musi być idealnie dobrany do przyszłego właściciela i dobrze przygotowany do funkcji, którą ma w przyszłości pełnić.


Potrzebujesz finansowania? Załatwisz je na miejscu!

Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najkorzystniejszy sposób finansowania Twojego nowego samochodu. Możesz zatem skorzystać z kredytu SMARTPLAN, leasingu czy innych, dostępnych opcji w ramach Toyota Bank. Formalności załatwiamy na miejscu, tak, abyś jak najszybciej mógł otrzymać kluczyki do swojego nowego samochodu.


A ubezpieczenie?
Też na miejscu. Posiadamy podpisane umowy z kluczowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mamy gwarancję najlepszej ceny ubezpieczenia pakietowego, co oznacza, że poza salonem nie otrzymają Państwo takiej oferty od danego ubezpieczyciela. To pozwala nam proponować naszym Klientom najlepsze produkty, w atrakcyjnych cenach.


Dlaczego Toyota Nowakowski?
Jesteśmy dealerem z tradycją. Staramy się podchodzić do każdego Klienta indywidualnie, słuchać Jego potrzeb i odpowiadać na potrzeby. Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo, udostępniamy auta do jazd testowych, posiadamy też satysfakcjonującą obsługę posprzedażową i profesjonalny serwis. Właśnie z tego powodu Klienci, którzy kupili w naszych salonach auta prawie trzydzieści lat temu wracają. Z uśmiechem na ustach, z sentymentem i z radością wyjeżdżają od nas kolejnymi, nowymi Toyoty. Dla nas motoryzacja to nie tylko praca, ale pasja i styl życia. Warto zatem dzielić się tym, co sprawia nam przyjemność.

Szczegóły u doradców handlowych.
TOYOTA OUTLETAtrakcyjne ceny na wyjątkowe modele.

Znajdź swoją wymarzoną Toyotę w niezwykle korzystnej cenie i w atrakcyjnym finansowaniu: http://www.toyotawalbrzych.pl/campaigns/outlet.json
Szczegółowych informacji z chęcią udzielą Państwu pracownicy Działu Handlowego:


tel. + 48 74 648 17 25

e-mail: handlowy@toyotawalbrzych.pl
Skype Nowe Wałbrzych Nowakowski
Zapraszamy!


poniedziałek - piątek: 09:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 15:00