1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieSerwis blacharsko - lakierniczy
naprawy powypadkoweW naszej firmie nieustannie pracujemy nad samodoskonaleniem. Z tego względu zależy nam na tym, by efekty wszystkich realizowanych przez nas prac były perfekcyjne. Dbamy przy tym, by opracowana przez nas strategia napraw pozwalała na minimalizację kosztów oraz jak optymalizację czasu pracy. To wszystko w połączeniu z dbałością o jakość i trwałość wykonywanych usług sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić klientom maksymalną satysfakcję z realizowanych usług.

Czemu warto skorzystać akurat z naszych usług? Spośród innych serwisów zajmujących się naprawami blacharskimi i lakierniczymi wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz dbałość o detale. Naszą specjalizacją są naprawy i likwidacje szkód blacharskich oraz lakierniczych.

W czasie likwidacji szkody zapewniamy auto zastępcze. Jest ono udostępniane na okres dłuższy, niż określa to Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Naprawy w kontakcie z towarzystwami ubezpieczeniowymi

W przypadku, gdy likwidacja szkód jest przeprowadzona w oparciu o polisę wykupioną w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym, usługę wykonujemy w systemie bezgotówkowym.

W przypadku towarzystw ubezpieczeniowych PZU, Generali, Allianz czy Hestia, posiadamy podpisane umowy w ramach samolikwidacji

Ponadto udzielamy pomocy podczas zgłaszania szkody i wykonujemy oględziny.

Toyota oraz wszystkie inne marki

Nasze usługi nie są dedykowane jedynie dla posiadaczy samochodów marki Toyota. Bardzo chętnie podejmujemy się napraw również innych pojazdów. Dlatego niezależnie od tego jakim autem jeździsz, serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

Kadra wykwalifikowanych fachowców

Nasi pracownicy do wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę, umożliwiającą im dokonania fachowych napraw pojazdów, zarówno marki Toyota, jak i innych.

Nasi specjaliści przez cały czas przechodzą specjalistyczne szkolenia, które umożliwiają im podnoszenie kwalifikacji i sprawiają, że są oni w stanie przeprowadzić naprawy na najwyższym poziomie.Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu pracownicy Działu Blacharsko - Lakierniczego
:

tel. + 48 74 648 17 24

e-mail: dsz@toyotawalbrzych.plZapraszamy!

poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 14:00