1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieWyprzedaż toyoty 2020Koniec roku 2020 przynosi prawdziwą gratkę dla osób zainteresowanych zakupem nowego auta marki Toyota. Wyprzedaż to świetna okazja, dzięki której można kupić samochód w dużo niższej cenie. Warto się jednak spieszyć, ponieważ liczba aut z rocznika 2020 jest ograniczona i może się okazać, że niektórych modeli nie starczy dla wszystkich chętnych.

Wszystkie auta z rocznika 2020

Niezależnie od tego, jakiego auta szukasz, wśród dostępnych modeli z pewnością znajdziesz takie, które sprosta Twoim konkretnym potrzebom.

Dostępna jest np. Toyota Yaris, która zachwyca swoją dynamiką i wygodą prowadzenia, a dzięki kompaktowym rozmiarom, doskonale radzi sobie w przestrzeni miejskiej. Warto zwrócić uwagę również na model Corolla Sedan wyposażony w niezwykle wydajny napęd hybrydowy oraz pakiet systemów bezpieczeństwa i bogate wyposażenie. Miłośnicy nowych technologii z pewnością docenią Toyotę C-HR, która wyróżnia się futurystycznym wyglądem i nowoczesnym wyposażeniem

Wśród aut z rocznika 2020 nie mogło zabraknąć także Toyoty Camry, która zachwyca swoją elegancką stylistyką, jest wyposażona w napęd hybrydowy najnowszej generacji, a do tego zapewnia maksimum wygody oraz wysokie osiągi.

Uwagę przyciąga również Toyota RAV4, która swoim pasażerom zapewnia maksimum komfortu i świetnie sprawdza się zarówno w mieście, jak i poza nim.

Przedsiębiorcy z pewnością docenią samochód dostawczy ProAce City Verso, który został zaprojektowany w taki sposób, by sprostać potrzebom firm działający w różnych branżach.

Oferta dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych

Ogromną zaletą oferty są niezwykle atrakcyjne opcje finansowania w ramach programu Smartplan. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą kupić auto w leasingu, zyskując możliwość wliczenia miesięcznych rat w koszty uzyskania przychodu, odliczając VAT od rat miesięcznych. Oferta zawiera również gwarancję odkupu auta przez dilera i jest dedykowana dla mini, małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy mogą skorzystać z opłacalnego kredytu, który pozwala na odroczenie pierwszej raty, zarówno kapitałowej, jak i odsetkowej, o trzy miesiące. Jest to bardzo korzystna i zupełnie dobrowolna opcja, która nie wpływa na zwiększenie kosztów kredytu.Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu pracownicy Działu Blacharsko - Lakierniczego
:

tel. + 48 74 648 17 24

e-mail: dsz@toyotawalbrzych.plZapraszamy!

poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 14:00