Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

OFERTY PRACY

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy chętych wyzwań i ambitnych osób do stałej współpracy.
Chcesz rozpocząć karierę w naszych szeregach - zapraszamy!

Dokumenty aplikacyjne w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres:

praca@toyotanowakowski.pl

Wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska na które Państwo aplikują.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. z.o.o. i Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

KASJERKA / RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: Wałbrzych

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się przede wszystkim obsługą kasy (przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów kasowych, wprowadzanie faktur do systemu księgowego, wystawianie faktur, proste księgowanie), telefoniczną i osobistą obsługą klienta, obsługą sekretariatu, przygotowywaniem umów, rozsyłaniem korespondencji, umawianiem klientów na serwis. Obecny Zespół Recepcjonistek składał się z 3 osób.

WYMAGANIA:

  • możliwość podjęcia pracy max. w ciągu 30 dni ,
  • bardzo dobra aparycja,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w fakturowaniu i obsłudze kasy,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat. B – czynnie,
  • dokładność, sumienność, samodzielność, dynamika w działaniu,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • regularne szkolenia,
  • bardzo dobre warunki pracy,

ASYSTENTKA / ASYSTENT DZIAŁU SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych ,
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • asertywność i odpowiedzialność,
  • znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • organizacja ekspozycji,
  • organizacja transportu samochodów,
  • wprowadzenie danych do systemu TDV oraz DMS,
  • przyjmowanie faktur zakupowych,
  • zawieranie oraz wypowiadanie polis OC,
  • uzupełnianie dokumentacji  samochodów,
  • zamieszczanie oraz administrowanie ogłoszeniami na portalach internetowych,
  • monitorowanie zainteresowania ogłoszeniami.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,
  • program szkoleń Toyoty, poparty certyfikatami Toyoty Motor Poland,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy zależne od osiąganych wyników,
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę.

DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

Miejsce pracy: Jelenia Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • • sprzedaż samochodów używanych,
  • • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
  • • przygotowywanie ofert handlowych,
  • • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

WYMAGANIA:

  • • mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów ,
  • • umiejętności handlowe i prowadzenia negocjacji,
  • • wysoka kultura osobista i dbałość o stanowisko pracy,
  • • dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • • asertywność i odpowiedzialność,
  • znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem
  • • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
  • • Program szkoleń Toyoty, poparty certyfikatami Toyoty Motor Poland
  • • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy zależne od osiąganych wyników
  • • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • • pracę w doświadczonym zespole,
  • • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • umowę o pracę,

Zapewniają bezpieczeństwo na stronach Toyoty i podstawową funkcjonalność.

Ulepszają działanie usług, które oferujemy, umożliwiając analitykę, monitoring, wyświetlanie okien z kwestionariuszami i poprawę wydajności.

Umożliwiają zapamiętywanie danych logowania oraz innych wyborów dokonywanych przez użytkownika na stronie.

Pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością, zapamiętują odwiedzone strony oraz umożliwiają wyszukiwanie usług w Twojej lokalizacji. Zaznaczenie tej opcji skutkuje wyświetlaniem lepiej dopasowanych reklam na stronie Toyoty i poza nią.